niedziela, 14 grudnia 2014

30.
„Minął wyczekiwany koniec świata, jednak muszę się zabrać za uporządkowanie życia.”

Drogi Zayn,
Hm zastanawiam się po co właściwie do ciebie piszę, przecież nie byłeś dla mnie ważny zupełnie tak jak Harry, a ja równie dobrze mogłabym napisać list do Liama lub Kyle’ a. Coś wewnątrz mnie, jednak podpowiada mi, że muszę to zrobić, bo byłeś obecny w moim życiu i do dzięki tobie było ono tak popieprzone.
Napisałam już Harremu co było przyczyną mojej śmierci oraz jak to wszystko się zaczęło i nie chcę mi się tego jeszcze raz powtarzać, dlatego podjedź do niego i poproś o wyjaśnienia. Całkiem prawdopodobne, że on nie będzie chciał cię widzieć, ale musisz go nękać tak długo, aż wreszcie się wkurzy i ci wszystko powie.
Nie będzie to jakiś wyczerpujący list, ale zawsze będziesz miał po mnie jaką pamiątkę, prawda? Muszę ci się do czegoś przyznać, a mianowicie to tego, że tak niezupełnie wszystko wyrzuciłam z pamięci, bo nadal pamiętam jak wpychałeś mi do ust te cholerne naleśniki na Hawajach – możliwe, że dzięki twojemu uporowi było ze mną chociaż przez moment lepiej, dlatego jestem ci za to wdzięczna.
Masz mnie pewnie za zołzę przekroju tej waszej Cassie, która zabawiła się waszym kosztem – najpierw byłam z Harrym, a gdy mnie rzucił pobiegłam do ciebie, żebyś mnie pocieszył, a następnie znów do Hazzy. Nie chciałam, żeby to tak wyglądało i mam nadzieję, że to rozumiesz, bo mam cię za przyjaciela – powinieneś czuć się zaszczycony, ponieważ mam ich niewielu, a ty jako jeden z nielicznych mnie wspierałeś i pomagałeś.
Wiesz, kiedy dotarło do mnie, że jestem najgorszą osobą na świecie? Dzisiaj. Dziś wreszcie pojęłam, że jestem podłą, kłamliwą suką, która nie tylko zostawia swoich przyjaciół, rodzinę oraz ukochanego, ale również jestem jędzą i manipulantką, przez której mowy na temat życia oraz tego jak świat jest gówniany życie odebrała sobie osoba, która była naprawdę szczęśliwa. Louis Tomlinson, mówi ci coś to nazwisko? Jeśli nie, to sobie to wygoogluj, bo nie mam czasu na tłumaczenia, kim był ten dziewiętnastolatek. Powiem ci tylko tyle, że to ten gość z samolotu, ale był też kimś więcej, był moim przyjacielem. Jeśli dalej nie wiesz o czym do ciebie piszę, to bądź tak dobry i włącz mój komputer - który pewnie teraz ma mój ojciec, a jeśli nie to leży pod poduszką - i zaloguj się na moją pocztę (login to: Anna_Evans97, a hasło  to: Harreh), wejdź w odebrane wiadomości - to właśnie tam znajdziesz maila od Louisa, który rzuci ci trochę światła na tą sprawę.
Tak jak w przypadku Harrego nie proszę cię o wybaczenie, tylko o to, żebyś żył tak jakbyś mnie nigdy nie spotkał na swojej drodze. Bądź szczęśliwy i spełniaj swoje marzenia, łam serca tym podłym szmatą, które na to zasłużyły. Życzę ci, żebyś kiedyś znalazł dziewczynę, która pokocha cie prawdziwie i szczerze, bo zasługujesz na to. Chciałabym cię poprosić również o to, żebyś pogodził się z Harrym oraz miał na niego oko – błagam pilnuj go i skutecznie wybijaj głupoty z głowy, nawet jeśli musiałbyś użyć do tego kija baseball’ owego.
Chcę ci także powiedzieć, że nigdy się tobą nie bawiłam i nie próbowałam grać na twoich uczuciach – na początku strasznie mnie pociągałeś, ale… Zrozum, że Harry to moja prawdziwa i jedyna miłość, naprawdę go kocham.

Nie wierzę, że to napiszę, ale kocham cię po przyjacielsku, twoja głupia młodsza siostra, Anna

p.s. pilnuj Harrego i pogódźcie się, bo jeśli tego nie zrobicie to będę was nawiedzać w najgorszych koszmarach ;p 

_______________________________________________
 Ostatni rozdział... Huh, za tydzień dodam jeszcze epilog, a później zaczynamy drugą część. 
Jestem pod wrażeniem ilością komentarzy - to miła odmiana po tym jednym, także wielki ukłon dla was!!

5 komentarzy:

 1. Boże kocham tego bloga, jest cudowny w każdym detalu. Anna szalona anorektyczka, Harreh nieprzewidywanly kretyn, Zayn zakochany dupek, to właśnie tworzy magiczny świat, który ma się teraz skończyć i chociaż jestem ciekawa zakończenia nie chcę żeby to się kończyło po prostu nie wiem co tu jeszcze napisać, więc kończę :-) do epilogu!
  Weny życzę!
  Lilyth Malfoy już niedługo, Emily Rose Malfoy

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pod każdym względem. Polecilam twojego bloga swojej przyjaciółce i jest nim zachwycona. Mamy dzięki tb nowe tematy do obgadania ;)
  Wytrwałości w pisaniu kochana :*

  Ola.

  OdpowiedzUsuń
 3. No no cudo
  List do Zayna
  Czekam na epilog
  Ściskam Mela:*

  OdpowiedzUsuń